Ustalarla Buluşma Toplantıları

Uluslararası Obezite ve Metabolik Cerrahi Federasyonu (IFSO) tarafından 9-11 Nisan tarihleri arasında Seul kentinde düzenlenecek Asya Pasifik kongresi kapsamında düzenlenecek olan ‘’Meet the Experts’’ (Ustalarla Buluşma) toplantıları sayesinde katılımcılar, Metabolik ve Bariatrik cerrahi alanında uzman dünyaca ünlü cerrahlarla tanışma, görüşlerini, bilgilerini ve tecrübelerini paylaşma fırsatı bulacaklar. Bu kapsamda seçilen 4 cerrah arasında Türkiye’den Doç. Dr. Alper Çelik de yer almakta. Türkiye Metabolik Cerrahi Vakfı Başkanı Doç. Dr. Alper Çelik, Metabolik ve Bariatrik Cerrahi alanında dünyanın en iyi cerrahları arasında gösterilen Tayvan’dan Chih-Kun Huang ve Wei-Jei Lee ile Kanada’dan Michel Gagner, sınırlı sayıda katılımcının alınacağı bu toplantılar aracılığıyla tecrübelerini meslektaşlarıyla paylaşacaklar.

meet-the-expert

Bir önceki yazımız olan Tüm diyabet hastaları diyabetik retinopatiye karşı göz taramasından geçirilmeli başlıklı makalemizde diyabet, diyabet ve göz sağlığı ve diyabetik retinopati hakkında bilgiler verilmektedir.

www.metabolikcerrahi.com web sitesinin içeriği bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup, tıbbi teşhis ve tedavi özelliği taşımaz.
www.metabolikcerrahi.com'un içeriği izinsiz ve kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Sitemap - Diyabet - Şeker Hastalığı - İleal İnterpozisyon - Şeker Ameliyatı - Obezite Ameliyatı
go to top