32 Hayat, 32 Hikaye
ŞEKER HASTALIĞINDAN
KURTULANLAR
32 Hayat, 32 Hikaye
ŞEKER HASTALIĞINDAN
KURTULANLAR
Anasayfa 32 Hayat, 32 Hikaye
Bilgi Almak İçin
Formumuzu Doldurun!

32 Hayat, 32 Hikaye

Diyabet hayatlarına nasıl girdi ?
Neler yaşadılar ?
Şeker hastalığını nasıl yendiler ?

Metabolik Cerrahi ile sağlıklı yaşama dönen bu insanların hikayelerine ortak olun.

32 Hayat, 32 Hikaye

Salim Baki
“Diyabet ve onun hayatıma getirdiği bütün sorunlardan kurtuldum. 38 adet hap kullanırken şu anda hiç hap kullanmıyorum. İnsülini bıraktım. Uyku cihazımı kullanmamak üzere kaldırdım. Her şey bir anda normalleşti.”

Tolga Kılıç
“Hastalığın ileri dönemlerinde; çocuklarımın sünnetini göremeyeceğim, mürüvvetlerini göremeyeceğim diye bunalıma girerdim. Şimdi böyle düşüncelerim yok. Hayata çok bağlıyım. Çocuklarım da bendeki değişimi fark ediyor. “Artık babam ilaç içmiyor.” falan diyorlar. Hatta ameliyatımın 10. ayında, doğum günümde yazdıkları bir mektup var: “Babam iyi oldu. Bundan sonra babam hastalanmayacak. Babam sürekli başımızda duracak.” yazmışlardı.”

Fatma Bayram Bayırbaşı
“Eskiden sadece siyah renk giyinen bir kadındım, şimdi ise hayatımda giymediğim renklerde seçiyorum kıyafetlerimi. Mavi, yeşil, sarı… Artık dünyam siyah değil, rengarenk…”

Not: Bu kitap Türkiye Metabolik Cerrahi Vakfı tarafından hazırlanmıştır. Kitabı temin etmek için 0545 353 50 51 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Kitabın ücreti kargo dahil 25 TL’dir. Kitabın tüm geliri Türkiye Metabolik Cerrahi Vakfı’na bağışlanacaktır.